Küçükyalı Mrk. Mah./ Maltepe/ İstanbul
Bize Ulaşın

info@hursanendustriyel.com

Bizi Arayın

+90 216 3807000

Konumumuz

Küçükyalı Mrk. Mah. Yıldırım Sok. Esen Apt. No:16/1

Hakkımızda

Hürsan Endüstriyel Yapıştırıcılar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 08 Ekim 2019 yılında Kadıköy/ İstanbul’da kurulmuş olup,www.hursanendustriyel.com adresli websitesi üzerinden hizmeti vermeye devam etmektedir. Hürsan Endüstriyel Yapıştırıcılar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana “Dürüstlük, Güvenilirlik ve Cesareti Kalite ile buluşturuyoruz.” sloganı ile Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak , endüstriyel sanayi kimyasalları, bakım onarım malzemeleri ve yardımcı yan malzemeler (hobi ve el yapımı ürünler vb.) kategorilerinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu profesyonelce günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz : Şirketimizin temel misyonu; çeşitli sanayi kollarında üretim yapan, değer ve hizmet sunan firma ve çalışanların, dünyanın kendi alanlarında en iyi markalarına ve yine kendi alanlarında lider yerli imal ürünlere ulaşmalarına yardımcı olmak ve bakım, onarım, kalite kontrol faaliyetleri ile her türlü zor şartlar için çözüm olan bu ürünlerle sizlere destek olmak. Bu sayede para, zaman, iş gücünde tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Vizyonumuz:

İlkeli, sorumlu, çözüm odaklı yaklaşımımızla insana ve çevreye duyarlı , sektörde lider şirketlerden biri olmak.